Tölts fel Te is képet a galériába!
Cím: Plasti Dip - Vese
Feltöltötte: YELLOW
Feltöltés ideje: 2010-03-28 19:31
Megnyitva: 8114
kép bezárása
Komment írása 
Bitu79 2017. június 28. 14:09

Mondjuk ez az uv ellen is véd,nem csak más kinézetet ad az elemeknek.Lehet én is kipróbálom ezt majd.Azért durva,hogy ennyi idő alatt sem jött le.Nem semmi.
YELLOW 2017. június 28. 14:05
rajta, kutya baja. nagyon elégedett vagyok vele. máshol is fújva van, pl B oszlopnál az ajtóknál.
Bitu79 2017. június 28. 13:57

csak revansot vettem.Egyébként ez a plasti dip még rajta van?
YELLOW 2017. június 28. 13:55
ezután volt polír, de erre is azt mondta a gyerek, ez nem is vészes.

de egyébként megint kezded? az ember jó szándékkal tesz javaslatot, persze viccesen, és erre te rögtön keresel egy támadó felületet. ami jelen esetben a fényezésem. tudom, hogy milyen, nem sértesz meg vele. viszont gyerekes.
azt a kommentet másodjára írtam meg, reménykedtem, hogy talán mégsem veszed támadásnak. az első megérzésem jött be.
Bitu79 2017. június 28. 13:37
Ezen a képen is szépen látszik,mennyire karcos a fényezése az autódnak.Políroztasd fel.Ez 7 évnél régebbi kép,akkor most még csúnyább lehet.Csak hogy én is találjak hibát a te autódon,ha már az ajtómmal foglalkozol te is.