John Elküldve: 2019-05-09 12:52 Ajtónyítási Gondok!
YELLOW írta:Baso23 írta: Sziasztok!
Nemrég vásároltam egy 2001-es E46 320i (2.2) coupe-t, eddig működött a távirányítóval való nyitás, de a 2 kulcs közül egyikse nyitotta ha forgattam a zárba. Megnéztem, hogy lehúzza-e az ablakokat, ha elforgatva tartom a kulcsot a zárban(nem húzta le :)) és azóta már a távirányító se nyitja csak a csomagtartót, bemásztam belülről kinyitottam és lezárni lezárja de már nem nyit, a motor hallatszik, hogy csinál valamit de nem történik semmi, a belső központi zár gomb se működik. Levettük az akksiról kb 10 percre de nem történt változás. Mi lehet a probléma?:?
ha nyomod a gombot a kulcson, nyitás vagy zárás, akkor a belső világítás kapcsol? ha kapcsol, akkor relé probléma lesz a grundmodul-on. ha nem is villan a lámpa sem, akkor a zárszerkezetben lévő Hall-szenzor. ami leginkább zárszerkezet cserével orvosolható. ez nem egyenlő a zárbetéttel!!! tehát a kulcsok maradnak.
Szia.Ha zárszerkezet akkor a bal első? Nekem esős illetve párás időben csinálja hogy nem nyit csak zár,halkan a kesztyűtartónál is hallani relét, pedig még enyhe tikkenést is az ajtónál.Hibakódot is ad be De valamiért relére csak ajtózárra nem.
