YELLOW írta:
kempelen írta:
YELLOW írta:
hil írta:
YELLOW írta:
hil írta:
Sziasztok!
Erről vélemény a hirdetés alapján:
http://www.hasznaltauto.hu/aut...yv-7953416
hil
ááá... ez a szar láncugrós, sok bajos motor. már rég le kellett volna tenned róla 
elég újnak tűnik a kipuff, ha gyári akkor le a kalappal, jó gazdija volt. képről nem tűnik rossznak, de úgyis élőben látni a dolgokat. de neked a tempomat mindenképp jó lenne, szóval az legyen az első, hogy gombsor+vezeték.
Szia Y!
Köszi, mindenki lebeszél erősen az N42 motorról, de újítanom kell és ez végre színben megfelelő számomra, bár a touring nem szívem csücske. Azért bennem van az, hogy ha annyi időn át csinálták ezt a motort akkor annyira nem lehet rossz, pedig mégis azt mondják, ide pedig nem ír olyan tulaj, aki ezzel a motorral nyomul, pedig tuti vannak többen is.
Igaz, a mostanira most dobtam rá úgy 300K pénzt, de mindig így jött ki, hogy előtte vagyonokat költöttem az autóra, aztán hip-hop lecseréltem.
hil
tudod ide a legtöbben akkor írnak, amikor gond van. ez is egy mérőszám. nem mindneki a társaság miatt jön fel. szóval ez alapján annyira nincs is sok gond azokkal a motorokkal. 
Helló Urak,
Ez N46 motor. for your info...
az mindegy... amúgy ebből az N46B20-ból láttam már párat szétszedve... rossz használat.
Ti tudjátok... én mindegyik motorból, amit E46-ba tettek láttam már szétszedve...
Ezek alapján más típust kellene Hil-nek néznie....
Mondjuk a régi csepel motorok elnyűhetetlenek voltak, igaz azokból is szedtek szét jópárat.

Sőt ami eddig volt fűnyíróm, azokat sem kellett szétszedni soha, bár az is igaz a végén mindig komplett csere lett a vége.
Az évek alatt sokak által levon konklúzió:
- 20d szar -> sok a gond velük, sokan írnak ide a problámákról
- 18d szar -> hiszen ugyanaz majdnem mint a 20d...
- 30d szar -> dízel és ennyi elég is, mint amikor valaki cigánynak születik vagy feketének
- 18i szar -> a már említett korábbi hozzászólások miatt és mindegy N42 vagy N46....
Node:
- 16i jó -> Yellow neked ilyen van, ez csak jó lehet
- 20i, 25i, 30i - mind jó, igaz alig van pár ember a fórumon akik ilyenekkel járnak, de ha nincs a fórumon erről szó, akkor ott a motorok is problémamentesek.
Valahogy arról soha nem esik szó, hogy míg legyártottak egy darab 30i-t, addig a soron lement aznap 120 darab 18i vagy 20d....
Ezzel csak annyit akarok mondani, hogy nem feltétlenül mindegyik szar.