Ez egy archivált weboldal! bővebben

Ingyenes szerviz BMW-khez

2009. szeptember 08. kedd 22:50, Robinson


Térítésmentes karbantartást kínál az új BMW személyautókhoz a hazai importõr. Nem kell fizetni a kötelezõ szervizekért öt évig.

2009. szeptember 1-jétõl új BMW gépkocsi vásárlása esetén a vevõ térítésmentesen kapja meg a BMW Service Inclusive (BSI) szolgáltatást. A csomag tartalmazza az autó kötelezõ szervizelését és karbantartását a vásárlástól számított 5 évig vagy 100 000 km megtételéig.

Egy 320d esetén ez az összeg 320 000 forint körüli, egy 730d esetében viszont már több mint félmillió forint árelõnyt jelent.

A BSI alapcsomag magában foglalja a motorolaj, a motorolajszûrõ és a fékfolyadék cseréjét, a levegõszûrõ, az üzemanyagszûrõ, a pollenszûrõ és a gyújtógyertyák ellenõrzését, illetve szükség szerint ezek cseréjét és az elõírt átvizsgálásokat is. Ugyanakkor a szolgáltatás felárért bõvíthetõ.

BMW Service Inclusive Plus csomagban szerepel a fékbetétek, féktárcsák és a tengelykapcsoló tárcsa szervizelése, szükség esetén cseréje is, míg a BMW Service Inclusive Ultimate program mindezek mellett a meghibásodott alkatrészekre vonatkozó javítási garancia futamidejét 24 hónapról a program teljes idõtartamára bõvíti ki.

A szolgáltatás a programhoz csatlakozott összes külföldi BMW-szervizben is érvényesíthetõ, illetve a gépkocsi eladása esetén az új tulajdonosra átszáll.

forrás: vezess.hu




Komment írása



Még nincsenek kommentek ehhez a cikkhez.



Legfrissebb
Az új BMW M5 mutatja be a valaha készült legintelligensebb összkerékhajtást
Exkluzív különkiadást kap a BMW 6-os sorozat
Az új BMW 5-ös Touring - képek, videók
Átadták az első állami támogatású elektromos BMW i3-ast
BMW 530e iPerformance plug-in hibrid
Kétszáz példányban készülő BMW M4 DTM Champion Edition
BMW Dingolfing: Jöhet az új 5-ös sorozat
Íme a vadonatúj BMW M5 Competition Edition




További cikkeink
Shell-től jön az eredeti BMW motorolaj
Shell-től jön az eredeti BMW motorolaj

2015. január elsejétől, a Shell International Petroleum Company Limited és helyi társvállalatai lesznek az új nemzetközi partnerei a BMW motorolaj vevőszolgálati üzletágban. A BMW partnerei ezt a hivatalos tájékoztató levelet kapták arra vonatkozóan, hogy a jövőben a Shell-től kapják a motorolajat :) tovább »


Hétfőn hivatalos bejelentés a BMW új márkájáról!
Hétfőn hivatalos bejelentés a BMW új márkájáról!

Hónapok óta keringenek a pletykák a BMW új márkájával kapcsolatban, amihez a bajorok az "i" jelzést fogják társítani. Február 21-ét jelölték meg a hivatalos bejelentés időpontjának, amikoris végre elárulják a részleteket az új márkával kapcsolatban, és előre láthatóan a Megacity elnevezésű elektromos járműről. tovább »


A lengyelek drift rekordokat döntögetnek Máriapócson!
A lengyelek drift rekordokat döntögetnek Máriapócson!

Ha augusztus, akkor újra jön a sokak által oly annyira várt Trackwood. 2014. augusztus 22-én és 23-án a legjobb streetes és profi magyar pilóták és az EEDC széria legjobbjai fűzik majd le ismét az imádott katlan tempós és kegyetlen kanyarjait. A Street kategóriában indulók a kis nyomvonalon, míg a profik a legutóbbi versenyen megismert nagy pályát próbálják majd úgy végigdriftelni, hogy mindenkinek leessen az álla. tovább »


Végső Összecsapás
Végső Összecsapás

Az idei év utolsó nagyszabású autós rendezvénye következik most hétvégén a tököli reptéren. A drift, gymkhana és a gyorsulási szakág Országos Bajnokságának végső megmérettetésén több mint 100 versenyző fogja összemérni tudását. A kétnapos eseményen igazi kuriózumként egy ezer lóerős dragtor munkagépet is láthatunk a 402 méteres kifutón, míg a drift arénában autópálya tempóban fűzik majd kilinccsel előre hazánk legjobb pilótái. tovább »