Ezúttal fehérben. Már ez is újdonság, eddig csak feketében láthattuk. Bár most is le vannak takarva a jellegzetes tarka matricákkal a számunkra legérdekesebb elemek, de valamivel mégis jobban kivehetőek az első és hátsó lökhárítók vonalai, amikről készült egy 3d-s modell is, hogy miként is mutathatnak igazából. tovább »
Az autósport egyik legújabb őrülete immáron egy éve van jelen Magyarországon, most
hétvégén pedig első alkalommal rendeznek kifejezetten éjszakai versenyt a tököli repülőtéren.
A drift, gyorsulás és szlalom elemekkel tűzdelt óriási koncentrációt igénylő autósportnak
egyre több hódolója van. Nem véletlen, hiszen sokan szeretnének Ken Block nyomába érni... tovább »
A bajor gyártó a közelmúltban több százmillió eurót fektetett be a dél-németországi létesítmény széleskörű fejlesztésébe. Az új BMW 5-ös sorozat tömeggyártása már az év végén megkezdődik. A BMW 5-ös sorozat hetedik modellgenerációja is a BMW Group alsó-bajorországi, Dingolfingban működő üzemében készül majd. Az új BMW 5-ös limuzin tömeggyártása már az idei év végén megkezdődik, hogy a modell első képviselői már 2017 elején megérkezhessenek az utakra. tovább »
Szociálisan érzékeny a kamiongyártó vállalat - videó
Tudjátok, van az a márka, ami haszongépjárművekben (kamionok, dobozosok, kombik stb.) nagyon erős. Namost ez a cég csinált egy videót, amit nem tudok hova tenni. A videó egy kisfiúról szól, aki nagyon jó körülmények közt nevelkedik. Jólszituált, szerető szülők; tiszta, igényes otthon; egy csodálatos E60 mint családi autó (ergo még jóízlésre is nevelik a kissrácot). tovább »